Справочник

Справочник города Харьков

Мотоцикл з майбутнього

Мотоцикл з майбутнього

Студент з Пасадени Джейк Лоняк пропонує концепт футуристичного мотоцикла, що представляє собою екзоскелет на трьох колесах. Причому, не просто екзоскелет, а з можливістю трансформації з одного стану - прогулянкового, в інше - швидкісне.

16 апреля 2017 в 14:06 - Справочник

Електромотоцикл Mission One

Електромотоцикл Mission One

Електромобілі, які з'являються, немов гриби після дощу, це, звичайно, добре. Екологія, економія, і все таке ... І цілком можливо, що через кілька років нам все-таки вдасться полегшити погану доля нашої екології. Тим більше, що до 2010 року електричний "кінь" з'явиться і у мотоциклістів.

16 апреля 2017 в 14:02 - Справочник

Концепт суперкомпактного мотоцикла

Концепт суперкомпактного мотоцикла

Засіб пересування під назвою Halb Organismus вважають одним з найменших, найбільш екологічно чистих і найшвидших мотоциклів. Хто вважає, запитаєте ви? А хто ж ще, крім творців концепту? Автора футуристичного байка звуть Pierre Yohanes Lubis, а своє дітище він має намір запропонувати для виготовлення компанії BMW.

16 апреля 2017 в 13:58 - Справочник

Футуристичний мотоцикл Yog

Футуристичний мотоцикл Yog

Незважаючи на те, що "залізним конем" в народі називають практично весь особовий транспорт, мотоцикл і велосипед мають право на це "звання" більше за інших засобів пересування.

16 апреля 2017 в 13:56 - Справочник

Намет для людини і мотоцикла

Намет для людини і мотоцикла

Якщо ви любите походи і засоби пересування, але на потужний позашляховик вам витрачатися не дуже полювання, зате є улюблений мотоцикл, вам не дуже захочеться, щоб він мок під дощем, або мерз на вулиці, поки ви солодко спите в наметі поруч. Для таких зворушливих випадків придумали намет з відділом "гаража".

16 апреля 2017 в 13:54 - Справочник

Надувний захисний шолом

Надувний захисний шолом

Всі власники двоколісних «залізних коней» зобов'язані усвідомити головне правило: ні за яких обставин не заплигувати в сідло без захисного шолома. Але існує особлива категорія «циклістів», для яких надіти його на кшталт страти.

16 апреля 2017 в 13:51 - Справочник

Велосипед і мотоцикл

Велосипед і мотоцикл

Часом, коли з останніх сил тиснеш на педалі велосипеда, в голові майнула безліч думок про користь автотранспорту. Для того, щоб виручити людини в лиху годину і розігнати його на швидкості 70 кілометрів на годину до нових звершень, і був створений цей перший в світі мотоцикл-велосипед-позашляховик з електричним мотором. На прізвисько "Звір".

16 апреля 2017 в 13:49 - Справочник

Літаючий мотоцикл Hoverbike

Літаючий мотоцикл Hoverbike

Австралійський інженер Кріс Маллой (Chris Malloy) стверджує, що саме він здійснить мрію кількох поколінь читачів фантастичних книг і глядачів фантастичних фільмів. Адже він створив вже цілком працюючий прототип літаючого мотоцикла - Hoverbike.

16 апреля 2017 в 13:47 - Справочник

Біометричний мотоцикл від Пола Тотула

Біометричний мотоцикл від Пола Тотула

Кожен власник гарного мотоцикла дуже любить свого двоколісного друга, доглядає за ним, турбується про його безпеки. На які тільки хитрощі не йдуть такі люди, щоб їх мотоцикл не був викрадений! Наприклад, всесвітньо відомий мотодізайнер Пол Тотул-Молодший (Paul Teutul, Jr.) створив недавно перший в світі біометричний мотоцикл, слухати виключно свого господаря.

16 апреля 2017 в 13:21 - Справочник

Триколісний друг мандрівника

Триколісний друг мандрівника

Компанія Bombardier, що спеціалізується на виробництві поїздів, літаків і всюдихідній техніки, несподівано для всіх випустила триколісний круизер Can-am Spyder RT. Потужний і високотехнологічний трайк ідеально підходить як для пересування по пересіченій місцевості, так і для автомобільних трас.

16 апреля 2017 в 13:19 - Справочник

Електричний гібрид байка і авто

Електричний гібрид байка і авто

У мотоциклів є безліч переваг перед автомобілями: вони менше важать, швидше розганяються, споживають менше палива. Але є у них при цьому і істотний недолік - відсутність даху над головою. Цю проблему змогли вирішити творці електромобіля Lit Motors 'C-1 electric - гібрида мотоцикла і повноцінного авто.

16 апреля 2017 в 13:17 - Справочник

Шолом з вбудованою навігаційною системою

Шолом з вбудованою навігаційною системою

На краудфандінговом сайті IndieGoGo російські розробники представили проект LiveMap - мотоциклетний шолом з технологією додаткової реальності, інтегрований під навігаційну систему на базі Android. За допомогою шолома LiveMap мотоцикліст одночасно зможе бачити навколишній простір і генерується комп'ютерну картинку з вказівками навігаційної системи.

16 апреля 2017 в 13:14 - Справочник

Мотоавтомобіль Volkswagen AERROW

Мотоавтомобіль Volkswagen AERROW

Все більше гігантів автопрому розробляють потужні, але безпечні і екологічні автомобілі. Не відстала і компанія Volkswagen, створивши проект AERROW - одномісного гібрида автомобіля і мотоцикла з екологічним двигуном і просунутою системою безпеки.

16 апреля 2017 в 13:13 - Справочник

Три-Віллер NEOS, нове обличчя доброго мотоцикла з коляскою

Три-Віллер NEOS, нове обличчя доброго мотоцикла з коляскою

машиниРадянські мотоцикли з колясками були популярні серед жителів колишнього СРСР різного віку, але вони не відрізнялися ні нині модною екологічністю, ні безпекою, ні високими технічними характеристиками.

15 апреля 2017 в 22:58 - Справочник

Мотоцикл Tesla E-Max

Мотоцикл Tesla E-Max

Завдяки концепту Tesla E-Max, водій може насолоджуватися їздою "з вітерцем", не побоюючись за екосистему міста, адже мотоцикл живиться електроенергією, яку виділяє гонщик.

15 апреля 2017 в 22:56 - Справочник

Футуристичний концепт мотоцикла Gyrobike

Футуристичний концепт мотоцикла Gyrobike

Велика кількість електронних гаджетів і всіляких "примочок" не завжди йде на користь мотоциклів. Концепт байка Gyrobike покладається в основному на механічні деталі. Він управляється за рахунок гіроскопа, контрольованого єдиним важелем, а також оснащений екологічним електромотором.

15 апреля 2017 в 22:54 - Справочник

Електричний велосипед Greyp G-12

Електричний велосипед Greyp G-12

Точної класифікації для Greyp G-12 поки не придумали. В рівній мірі будуть праві ті, хто назве його велосипедом, мотоциклом або мопедом. Цей транспорт дає можливість не тільки вальяжно крутити педалі, а й змагатися в швидкості з автомобілістами за допомогою електричного мотора.

15 апреля 2017 в 22:51 - Справочник

Дерев`яний скутер EcoMoto

Дерев`яний скутер EcoMoto

Складно уявити більш доброзичливий до екосистемі транспорт, ніж концепт EcoMoto: скутер, корпус якого майже повністю складається з дерева, використовує в якості палива стиснене повітря.

15 апреля 2017 в 22:50 - Справочник

Концепт мотоцикла Harley Davidson

Концепт мотоцикла Harley Davidson

Дизайнер Jonathan Russell запропонував своє бачення чопперів в, вже не такому далекому, 2020-й році. Концепт 2020 Harley Davidson 1 увібрав в себе все краще від класичних американських мотоциклів "старої школи" і новітні технології, що забезпечують солідні технічні характеристики, безпеку і унікальний стиль.

15 апреля 2017 в 22:48 - Справочник
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  /  Багажники на крышу автомобиля  /  Как выбрать горные лыжи если ты новичёк?  /  Перевага кованих виробів, їх застосування  /  Чому важливо утеплити фасад  / 
Повернутись до початку