Стантрайдинг Украина

Стантрайдинг Украина


Стантрайдинг - це дуже популярний напрям мотоспорту, екстремальне, видовищне, що символізує волю, силу, безстрашність і чудове вміння відчувати баланс. Його учасники неодмінно відрізняються справжніми якостями переможців, воїнів, мужності і сміливості, адже його легко віднести до одних з найбільш екстремальних напрямків моторуху.

Вперше, мотоцикл був винайдений німецькими інженерами В. Майбахом і Г. Даймлером в 1885 році, а вже через якихось - то 60 років його виробництво стало поширюватися в багатьох провідних країнах. Інтерес, що привертає до себе мотоциклом, був воістину масштабним - це обумовлено його мобільністю. У 80-их роках в Англії стали з'являтися мотоумiльцi, що використали своїх залізних коней не тільки для пересування з одного місця в інше. Справжнім натхненником стантрайдингу вважається Гаррі Ротл. Він вперше винайшов ряд класичних трюків, наприклад - їзда на задньому колесі.

Тепер, будь-який власник мотоцикла, хоч раз зробив «віллі» їзду, може справедливо вважатися прихильником мотошоу.

У 1990-их роках пройшов перший чемпіонат з стантрайдингу. Учасники вразили глядачів і журі найскладнішими трюками, вражаючими програмами, неймовірними здібностями і безстрашністю. Так, Америка і Європа прийняла з ентузіазмом цей вид спорту і дуже його полюбила.

Райдерскіе трюки з плином часу і розвитку цього напрямку стають все більш складними, цікавими, які вимагають старанних і постійних тренувань. Якщо на самому початку людей могли захопити класичні трюки, такі як «віллі» (їзда на задньому колесі), «стоппи» (їзда а передньому) і «донтус» (обертання на задньому колесі або занос), то жодне сьогоднішнє шоу не може обійтися без всіляких хедстендов, свічбеков і дріфту.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку