Экономика и бизнес

Новости экономики города Харьков: пенсии, выплаты и зарплаты.

Компания Лопань приглашает на бухгалтерские семинары!

Компания Лопань приглашает на бухгалтерские семинары!Бухгалтерия - это ответственная отрасль, без которого не может обойтись ни одно предприятие. Она позволяет распределять бюджет, рассчитывать доходы и расходы, находить финансовые риски и получать максимум пользы от существования бизнеса. Чтобы все эти задачи происходили качественно и быстро, компаниям нужны опытные квалифицированные специалисты.

22 ноября 2018 в 12:34 - Экономика и бизнес

Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифы

Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифыВырастут суммы в платежках не только за отопление, но и за горячую воду. Из-за повышения цены на газ в Харькове уже пересчитали тарифы на тепло и горячую воду. Для харьковчан отопление каждого квадратного метра жилья подорожает на 1,75 грн. А за кубометр горячей воды придется отдать на 7,5 гривен больше.

25 октября 2018 в 18:58 - Экономика и бизнес

Семинар по формированию бюджетов в Харькове и области

Семинар по формированию бюджетов в Харькове и области

Мероприятие организовали совместно Минрегион, ХОГА и Харьковский центр развития местного самоуправления. Слушателями семинара стали бухгалтеры и руководители финансовых подразделений объединенных громад, уже перешедших на прямые взаимоотношения с госбюджетом, а также громад, в которых первые выборы состоятся 29 октября.

19 октября 2017 в 14:10 - Экономика и бизнес

Запорізькі комунальники перерахували благодійному фонду 1,5 млн грн

Запорізькі комунальники перерахували благодійному фонду 1,5 млн грн

КП "Запорізьке міське інвестиційне агентство" щомісяця перераховує благодійному "Фонду сприяння обороні Запорізької області" суми від кількох тисяч гривень до кількох сотень тисяч гривень. Про це стало відомо з реєстру витрат комунальних підприємств, опублікованому на сайті мерії.

3 июля 2017 в 16:24 - Экономика и бизнес

Жителі Запоріжжя виявилися серед ошуканих вкладників

Жителі Запоріжжя виявилися серед ошуканих вкладників

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угрупування, яка обдурила близько 30 тис. Громадян України на більш ніж 75 млн грн. Компанія функціонувала в Дніпровській області, повідомляє прес-служба СБУ.

2 июля 2017 в 16:48 - Экономика и бизнес

В`ячеслав Богуслаєв продав акції "Мотор Січ"

В`ячеслав Богуслаєв продав акції "Мотор Січ"

Найбагатшим нардепом України став президент запорізького ВАТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв. Крім того, він продав велику частину своїх акцій. Сумарний розмір грошових активів Богуслаєва за курсом 31 грудня 2016 становить 825 399 645 гривень.

2 июля 2017 в 16:21 - Экономика и бизнес

Ярославський купує Промінвестбанк

Ярославський купує Промінвестбанк

Вчора, 18 травня 2017 р наглядова рада Зовнішекономбанку (ВЕБ, РФ) розглянув пропозицію Олександра Ярославського про придбання Промінвестбанку (ПІБ), дочірньої структури ВЕБ в Україні, - повідомляє прес-служба належить бізнесменові DCH.

20 мая 2017 в 15:07 - Экономика и бизнес

Банк Надра продав Maserati за 380 тисяч гривень

Банк Надра продав Maserati за 380 тисяч гривень

Рік випуску авто - 2006, об'єм двигуна - 4.2, пробіг - 47000. Банк значиться замовником аукціону на майданчику ProZorro.
Збанкрутілий банк "Надра" продав елітний італійський автомобіль Maserati Quattroporte на майданчику комерційних і державних закупівель ProZorro.

20 мая 2017 в 15:05 - Экономика и бизнес

У Великобританії Apple підвищила ціни на 20% через Brexit

У Великобританії Apple підвищила ціни на 20% через Brexit

Компанія Apple підвищила ціни у Великобританії на 20% через падіння фунта після Brexit. Apple Inc. без повідомлення підвищила ціни на деякі види своїх пристроїв у Великобританії на 20%, щоб компенсувати ослаблення фунта стерлінгів після червневого референдуму про вихід Британії з Євросоюзу, пишуть The Verge і The Telegraph.

19 апреля 2017 в 20:11 - Экономика и бизнес

Історія падіння Samsung Galaxy Note 7

Історія падіння Samsung Galaxy Note 7

Чи переживе Samsung провал з Galaxy Note 7. Компанія Samsung оголосила про припинення виробництва смартфонів Galaxy Note 7. Життя апарату, який повинен був стати новим флагманом лінійки мобільних пристроїв Samsung, з самого початку не задалася: незабаром після його презентації в серпні стали надходити повідомлення про самозаймання акумуляторів.

19 апреля 2017 в 20:06 - Экономика и бизнес

Samsung може втратити 17 млрд $

Samsung може втратити 17 млрд $

Через проблемного смартфона Galaxy Note 7 компанія Samsung Electronics може втратити $ 17 млрд. Samsung Electronics (Ю. Корея) може втратити $ 17 млрд, після того, як компанія оголосила про припинення всіх продажів смартфонів Galaxy Note 7. 

19 апреля 2017 в 20:04 - Экономика и бизнес

Made in Ukraine

Made in Ukraine

Зерно, сталь і соняшникову олію споконвіку вважаються найвідомішими товарами українського експорту, проте останнім часом репутація України на міжнародній арені зростає завдяки видатним досягненням в сфері інформаційних технологій, високої моди, авіації, архітектури та дизайну.

18 апреля 2017 в 14:49 - Экономика и бизнес

У Мінсоцполітики очікують скорочення одержувачів субсидій на третину

У Мінсоцполітики очікують скорочення одержувачів субсидій на третину

Кількість одержувачів субсидій в наступному опалювальному сезоні має скоротитися до 5 млн. До січня 2018 роки кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться до 5 млн домогосподарств. Про це заявив міністр соцполітики Андрій Рева.

18 апреля 2017 в 14:47 - Экономика и бизнес

Україна наростила продажі товарів в Євросоюз

Україна наростила продажі товарів в Євросоюз

Найбільшими темпами споживання українських товарів нарощують Бельгія, Литва, Австрія, Чехія і Польща. Протягом січня-лютого 2017 року експорт українських товарів виріс на 32,7%. Про це повідомляє Державна служба статистики.

18 апреля 2017 в 14:46 - Экономика и бизнес

Бізнес чекає зростання витрат і має намір кредитуватися в гривні

Бізнес чекає зростання витрат і має намір кредитуватися в гривні

Частка компаній, які планують залучати банківські кредити, залишилася майже на рівні попереднього кварталу і становить 34%. Український бізнес істотно поліпшив свої очікування щодо пожвавлення ділової активності.

18 апреля 2017 в 14:40 - Экономика и бизнес
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  /  Багажники на крышу автомобиля  /  Как выбрать горные лыжи если ты новичёк?  /  Перевага кованих виробів, їх застосування  /  Чому важливо утеплити фасад  / 
Повернутись до початку