Росіянин зарізав запорожця за москаля

Росіянин зарізав запорожця за москаля

Росіянин зарізав запорожця за москаля

Днями громадянина РФ судили в Бердянському міськрайсуді Запорізької області. За словами підсудного, 11 листопада 2016 року його відпочивав у своїй кімнаті, читав книгу. У сусідній кімнаті, яку знімала сім'я, випивала компанія. Один з чоловіків з цієї компанії почав обзивати підсудного «москалем» і «сепаратистом». 


Образившись на нього, підсудний спочатку завдав близько п'яти ударів ногами по голові і тулубу, а потім, узявши в обидві руки по ножу, завдав шість ударів у області шиї, спини, черевної порожнини та грудної клітки. Потерпілий помер на місці.

Чоловік розкаявся в скоєному і зазначив на суді, що не розуміє, як це могло статися, він лише хотів, щоб його не кривдили.
Суд визнав росіянина винним в «умисному вбивстві» і призначив йому покарання у вигляді 10 років тюремного ув'язнення.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Какие грузоперевозки в Киеве являются профессионально выполняемыми?  /  Наша компания готова предложить вам профессиональный автоподбор в Киеве по доступной цене  /  Купить кигуруми в нашем интернет магазине выгодно и просто!  /  Качественный автоподбор позволит вам найти надежный и комфортабельный автомобиль по наилучшей цене  /  Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  / 
Повернутись до початку