Суд заарештував банду рекетирів без права застави

Суд заарештував банду рекетирів без права застави

Суд заарештував банду рекетирів без права застави

Апеляційний суд Запорізької області змінив запобіжний захід на утримання під вартою без права без внесення застави. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив начальник запорізької Нацполіціі Олег Золотоноша. 


Діяльність групи рекетирів, на рахунку у якої понад 10 епізодів, затримали в січні. Бандити вимагали гроші у підприємців з 2014 року.

Двох фігурантів затримали відразу, в січні, справи по ним вже в суді. А лідера і ще двох членів групи оголосили в розшук. У червні поліція їх затримала і судом першої інстанції було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Рішенням Апеляційного суду був змінений запобіжний захід на утримання під вартою без права внесення застави.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  /  Багажники на крышу автомобиля  /  Как выбрать горные лыжи если ты новичёк?  /  Перевага кованих виробів, їх застосування  /  Чому важливо утеплити фасад  / 
Повернутись до початку