Терориста ЛНР засудили до 8 років позбавлення волі

Терориста ЛНР засудили до 8 років позбавлення волі

Терориста ЛНР засудили до 8 років позбавлення волі

Вироком Оріхівського районного суду Запорізької області житель Оріхівського району був визнаний винним в участі в терористичній організації «ЛНР».


Так, в червні 2014 року обвинувачений вступив в терористичну групу «Козача національна гвардія Всевеликого війська Донського», так званого «силового блоку» терористичної організації «ЛНР», в складі якої брав активну участь у злочинній діяльності.

Судовий процес був проведений за процедурою спеціального судового розгляду, в зв'язку з приховуванням обвинуваченого від правоохоронних і судових органів і скоєнням ним злочину проти основ національної безпеки України. Суд погодився з кваліфікацією боку звинувачення і призначив обвинуваченому покарання за ч.1 ст. 258-3 КК України у вигляді 8 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба запорізької прокуратури.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку