Терориста ЛНР засудили до 8 років позбавлення волі

Терориста ЛНР засудили до 8 років позбавлення волі

Терориста ЛНР засудили до 8 років позбавлення волі

Вироком Оріхівського районного суду Запорізької області житель Оріхівського району був визнаний винним в участі в терористичній організації «ЛНР».


Так, в червні 2014 року обвинувачений вступив в терористичну групу «Козача національна гвардія Всевеликого війська Донського», так званого «силового блоку» терористичної організації «ЛНР», в складі якої брав активну участь у злочинній діяльності.

Судовий процес був проведений за процедурою спеціального судового розгляду, в зв'язку з приховуванням обвинуваченого від правоохоронних і судових органів і скоєнням ним злочину проти основ національної безпеки України. Суд погодився з кваліфікацією боку звинувачення і призначив обвинуваченому покарання за ч.1 ст. 258-3 КК України у вигляді 8 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба запорізької прокуратури.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Какие грузоперевозки в Киеве являются профессионально выполняемыми?  /  Наша компания готова предложить вам профессиональный автоподбор в Киеве по доступной цене  /  Купить кигуруми в нашем интернет магазине выгодно и просто!  /  Качественный автоподбор позволит вам найти надежный и комфортабельный автомобиль по наилучшей цене  /  Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  / 
Повернутись до початку