Apple займеться лікуванням діабету

Apple займеться лікуванням діабету

Apple займеться лікуванням діабету

Apple вже кілька років працює над створенням різного роду медичних рішень для користувачів. Компанія Apple найняла команду інженерів-БІОМЕДІКА, які будуть працювати над створенням сенсорів для лікування діабету.


Очікується, що команда розташується в одному з офісів в Пало-Альто, неподалік від штаб-квартири компанії. Представники Apple відмовилися від коментарів.

"Про це стало відомо в той момент, коли межа між ліками і технологіями початку розмиватися. Це відбувається завдяки тому, що великі компанії активно шукають способи створити пристрої, які допоможуть при лікуванні хронічних захворювань. З'являється нова галузь медицини - біоелектроніка", - відзначає Fortune .

Apple вже кілька років працює над створенням різного роду медичних рішень для користувачів. Зокрема, в App Store є програми для діагностики декількох серйозних захворювань і зв'язку з госпіталями (працює тільки в Штатах). До того ж, компанія намагається розвивати можливості Apple Watch в сторону аналізу життєвих показників людини.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку