Huawei сервісний центр в Україні

Huawei сервісний центр в Україні

Huawei сервісний центр в Україні

Сервісний центр може ремонтувати 600-800 смартфонів на місяць. Замовлення в нього буду поступати з 45 пунктів прийому по всій Україні, а також партнерських роздрібних мереж.


 Компанія Huawei відкрила в Києві перший ексклюзивний сервісний центр за адресою вул. Русанівська набережна, 8.

Компанія обіцяє здійснювати всі сервісні роботи протягом години (за умови наявності необхідних запчастин). У разі якщо ремонт буде складніший, клієнту буде запропонований смартфон на заміну на час ремонту.

Жителі регіонів зможуть залишити техніку для ремонту в 45 пунктів прийому по всій Україні, а також партнерських роздрібних мереж. Після цього всі апарати будуть направлятися в сервісний центр до Києва. Сервіс може ремонтувати 600-800 смартфонів на місяць.

Крім того, Huawei розглядає можливість створення додаткових сервісних центрів і в інших містах. До середини 2016 року компанія вже відкрила понад 1 300 сервісних центрів по всьому світу.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку