Samsung представив 4К дисплей для кінотеатрів

Samsung представив 4К дисплей для кінотеатрів

Samsung представив 4К дисплей для кінотеатрів

Компанія Samsung Electronics представила новий десятиметровий LED-дисплей з роздільною здатністю 4К.


"З ростом популярності сучасних домашніх розважальних систем і потокових платформ кінотеатри повинні позиціонувати себе як місце для перегляду фільмів в унікальній якості, якого користувачі не зможуть отримати більше ніде", - сказав Сан Кім, віце-президент Samsung Electronics America.

Світлодіодна технологія Cinema Screen з direct-lit забезпечує високий динамічний діапазон (HDR) для кінотеатрів і відтворює контент на максимальному рівні яскравості, майже в 10 разів перевищує рівень, пропонований стандартними кінопроекторами (146fL проти 14fL) з поліпшеною однорідністю зображення, без оптичних спотворень і перешкод .

Пристрій забезпечує високоточне і чудову колірну презентацію, а додаткові сверхконтрастние і низькі налаштування відтінків сірого дозволяють відображати на екрані як найяскравіші, так і найглибші чорні кольори при практично нескінченному показнику в 1 контраст.

Нещодавно Samsung Cinema Screen пройшов тест сумісності в університеті Кейо в Токіо. На даний момент екран проходить сертифікацію DCI.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку