Samsung представив 4К дисплей для кінотеатрів

Samsung представив 4К дисплей для кінотеатрів

Samsung представив 4К дисплей для кінотеатрів

Компанія Samsung Electronics представила новий десятиметровий LED-дисплей з роздільною здатністю 4К.


"З ростом популярності сучасних домашніх розважальних систем і потокових платформ кінотеатри повинні позиціонувати себе як місце для перегляду фільмів в унікальній якості, якого користувачі не зможуть отримати більше ніде", - сказав Сан Кім, віце-президент Samsung Electronics America.

Світлодіодна технологія Cinema Screen з direct-lit забезпечує високий динамічний діапазон (HDR) для кінотеатрів і відтворює контент на максимальному рівні яскравості, майже в 10 разів перевищує рівень, пропонований стандартними кінопроекторами (146fL проти 14fL) з поліпшеною однорідністю зображення, без оптичних спотворень і перешкод .

Пристрій забезпечує високоточне і чудову колірну презентацію, а додаткові сверхконтрастние і низькі налаштування відтінків сірого дозволяють відображати на екрані як найяскравіші, так і найглибші чорні кольори при практично нескінченному показнику в 1 контраст.

Нещодавно Samsung Cinema Screen пройшов тест сумісності в університеті Кейо в Токіо. На даний момент екран проходить сертифікацію DCI.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Какие грузоперевозки в Киеве являются профессионально выполняемыми?  /  Наша компания готова предложить вам профессиональный автоподбор в Киеве по доступной цене  /  Купить кигуруми в нашем интернет магазине выгодно и просто!  /  Качественный автоподбор позволит вам найти надежный и комфортабельный автомобиль по наилучшей цене  /  Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  / 
Повернутись до початку