Смартфон, який визначає калорійність їжі і склад ліків

Смартфон, який визначає калорійність їжі і склад ліків

Смартфон, який визначає калорійність їжі і склад ліків

Новий смартфон H2 маловідомого за межами азіатського сектора китайського виробника ChangHong претендує на звання самого технологічного гаджета виставки CES 2017, яка відбулась нещодавно в Лас-Вегасі.


Свій новий смартфон H2 китайський виробник Changhong забезпечив молекулярним сканером, який без дотику з предметом може багато розповісти про об'єкт. Наприклад, визначити калорійність їжі або хімічний склад ліків, води і інших речовин, пише 3dnews з посиланням на gizchina.com.

Сенсор телефону - зменшена версія пристрою SCiO, яке в 2014 році розробила ізраїльська компанія Consumer Physics і американська Analog Devices. В її основі лежить технологія інфрачервоної спектроскопії.

Це процес поглинання ІЧ-випромінювання при його проходженні через об'єкт, який супроводжується послабленням інтенсивності світла на певних частотах. Такий аналіз дозволяє визначити структуру з'єднань досліджуваного матеріалу шляхом виявлення тих чи інших структурних фрагментів органічної молекули.

Ручний молекулярний сканер SCiO для дослідження продуктів харчування та аналізу лікарських препаратів з метою виявлення підробок сподобався відвідувачам сайту Kickstarter: завдяки краудфандінгом портативний пристрій було запущено в серію. Тепер же аналогічний інфрачервоний спектрометр в рамках співпраці з китайською ChangHong отримав і звичайний смартфон.

Гаджет планують запустити в продаж в першій половині 2017 року, але тільки на території Китаю, зате за $ 299 можна придбати молекулярний сканер SCiO, що підключається до будь-якого смартфону.

У більш ранньої моделі смартфона ChangHong H1 виробник встановив аналізатор біохімічних показників крові.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку