Super Mario на Androіd

Super Mario на Androіd

Super Mario на Androіd

Легендарна гра Super Mario Run японської корпорації Nintendo вийде на пристроях Android в березні. Про це повідомили в компанії в четвер.


Ще в грудні минулого року гра вийшла на пристроях Apple. За 4 дні її скачали 40 млн чоловік. Однак розробники не попередили споживачів, що безкоштовні тільки перші три раунди гри. Щоб грати далі, користувачам треба заплатити $ 9,99.

Після цього посипалися негативні відгуки від користувачів, що призвело до падіння акцій Nintendo на 11%.

Через це також впали і завантаження гри - вона зараз не входить навіть в топ-25 найпопулярніших додатків Apple.

"Nintendo зволікає з запуском гри для пристроїв з Android. Цей ринок набагато більше, ніж Apple. Люди знають, що гра платна, і негативних відгуків буде набагато менше", - стверджує аналітик Серкан Тото.

Однак інший аналітик, Джек Кент зауважує, що серед користувачів Android не всі можуть заплатити за гру $ 9,99.

"Гру завантажить набагато більше людей, але мало хто з них перейде з пробної версії на повну", - сказав він.

Крім Super Mario, японці планують запустити гру Fire Emblem, яка вийде одночасно і для Apple, і для Android.

Як відзначають аналітики, в минулому році користувачі витратили на мобільні ігри $ 85 млрд. У цьому році планується, що вони витратять ще більше.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку