У США почалися продажі конкурента Google Glass

У США почалися продажі конкурента Google Glass

У США почалися продажі конкурента Google Glass

Окуляри Spectacles з вбудованою відеокамерою можна купити в США за $ 130. Американська компанія Snap, власник соцмережі Snapchat, розпочала продаж очок Spectacles з вбудованою відеокамерою на всій території США, пише видання TechCrunch.


Раніше пристрій продавався в окремих точках через торгові автомати.

Ціна очок становить всього $ 130, вони поставляються в трьох кольорах (червоний, синій і чорний). З їх допомогою можна знімати відео тривалістю 10-30 секунд, яке автоматично завантажується на смартфон власника по WiFi або Bluetooth.

Додатково до окулярів можна придбати чохол-зарядку за $ 49,99.

Користувачі і експерти в цілому позитивно оцінюють новий продукт і хвалять його за вдалий дизайн, низьку вартість і легкість в зверненні. Крім того, на відміну від окулярів Google Glass, в окулярах є вбудований індикатор, який показує, що ведеться відеозапис - таким чином компанія сподівається уникнути претензій регуляторів, пов'язаних з незаконною відеозйомкою без відома оточуючих.

Окуляри Spectacles можуть стати додатковим плюсом в очах інвесторів перед запланованим на березень IPO компанії, продемонструвавши, що у неї є кілька джерел доходу крім соцмережі. Раніше компанія встановила ціну акцій в рамках первинного розміщення на біржі NYSE на рівні $ 14-16 за папір, що передбачає капіталізацію всієї компанії на рівні $ 19,5-22,2 млрд.

Сервіс Snapchat був створений у 2011 році студентами Стенфордського університету. Додаток користується популярністю завдяки високому ступеню анонімності - містять фото та відео повідомлення після перегляду миттєво видаляються не тільки з пристроїв користувачів, але і з серверів компанії.

Число щодня активних користувачів Snapchat виросло в минулому році на 48%, до 158 млн і перевищила кількість користувачів Twitter Inc., що становить менше 140 млн. Однак темпи зростання аудиторії компанії сповільнюються. Інвесторів приваблює той факт, що аудиторія Snapchat переважно складається з активних молодих людей, які проводять в додатку близько півгодини в день

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку