В Google з`явиться операційна система для дешевих смартфонів

В Google з`явиться операційна система для дешевих смартфонів

В Google з`явиться операційна система для дешевих смартфонів

Розробники Google представили нове програмне забезпечення для гаджетів початкового рівня під кодовою назвою Android Go. Про це повідомляють на TechCrunch.


Про таку новинку розповів представник компанії Самір Самат, який запевнив, що з'явиться разом з новою операційною системою Android О.

Автор розробки поділився, що Android Go буде призначене для пристроїв, що володіють менш ніж 1 ГБ оперативної пам'яті. Для такого програмного забезпечення також будуть створені полегшені версії програм, які оптимізують роботу з повільним підключенням до інтернету і невеликим розміром пам'яті.

Google Play випустить спеціальну версію для таких пристроїв з оптимізованими программами, а реалізацію самого проекту планують здійснити на 2018 рік.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку