В Гуляйполе виявлений холерний вібріон

В Гуляйполе виявлений холерний вібріон

В Гуляйполе виявлений холерний вібріон

Про це повідомляє портал «Гуляйполе.City». Так, на шостому тижні літа в річці Гайчур Гуляйпільський район лабораторним відділенням було виявлено холерний вібріон не О1 (Про першу) групи. Повідомляється, що цей вібріон не є збудником класичної холери, проте може стати причиною гострої кишкової інфекції.


Відзначимо, що вібріон був виявлений в найпопулярнішому неорганізованому місцем для купання і риболовлі жителів Гуляйполя - на вулиці великий «на кручах».

В радіусі одного кілометра вгору і вниз за течією річки лікарі не рекомендують купатися і ловити рибу.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Какие грузоперевозки в Киеве являются профессионально выполняемыми?  /  Наша компания готова предложить вам профессиональный автоподбор в Киеве по доступной цене  /  Купить кигуруми в нашем интернет магазине выгодно и просто!  /  Качественный автоподбор позволит вам найти надежный и комфортабельный автомобиль по наилучшей цене  /  Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  / 
Повернутись до початку