Як відбуватимуться туристичні польоти в космос

Як відбуватимуться туристичні польоти в космос

Як відбуватимуться туристичні польоти в космос

Компанія Blue Origin, яка займається туристичними польотами в космос, розповіла, в яких умовах подорожуватимуть люди. За словами керівника компанії Джеффа Безоса, подорож на висоту 100 кілометрів від поверхні Землі на суборбітальному кораблі New Shepard триватиме 40 хвилин, пише Space.


Сам політ триватме близько 11 хвилин. Саме завдяки такому короткому часу перебування в космосі, творці корабля відмовились від туалетів на борту.

"Сходіть в туалет заздалегідь. Час від старту до приземлення у вас займе 40-41 хвилину. Тому з вами все буде в порядку. Якщо у вас слабкий шлунок, то буде корисно трохи зневоднити організм заздалегідь", – заявив Джефф Безос.

Пасажирська капсула New Shepard розрахована на шістьох пасажирів. Коли корабель досягне потрібної висоти, то туристи зможуть розстібнути паски безпеки та 4 хвилини пробути у стані невагомості.

Щодо квитів, то Безос поки не говорить про їх вартість та зазначає, що вони хочуть спочатку завершити усі випробувальні польоти капсули та після почати продаж квитків.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку