Запорожці потрапляють до лікарні з сонячними опіками

Запорожці потрапляють до лікарні з сонячними опіками

Запорожці потрапляють до лікарні з сонячними опіками

З настанням пляжного сезону в Запорізькій області стабільно збільшується кількість постраждалих від сонячних опіків. Бажання позасмагати на сонці грає з відпочиваючими в небезпечні ігри і укладає їх на лікарняні ліжка, змушуючи при цьому мучитися від почервоніння шкіри та пухирів.


При перших ознаках сонячних опіків лікарі радять переміститися в тінь і прийняти прохолодний душ, морська вода не підійде. Також рекомендують випивати більше двох літрів рідини в день.

Якщо в минулому році з початку пляжного сезону з сонячними опіками до п'ятої міськлікарні потрапили одиниці, то за аналогічний період поточного року тут побували десятки пацієнтів. Половина з них - діти.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Где купить шины хорошего качества  /  Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифы  /  В Харькове грузовик насмерть сбил мужчину  /  В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  / 
Повернутись до початку