Медицина

Новости медицины города Харьков

Важливі тези для кібербезпеки

Важливі тези для кібербезпеки

Найважливіші цитати з виступів спікерів конференції "CyberSafe: захист держави і бізнесу". Сучасні атаки практично не можна запобігти, тому зараз не менше зусиль потрібно направляти на підготовку команд реагування на інциденти.

19 апреля 2017 в 18:16 - Медицина

Кому відкрита дорога в IТ

Кому відкрита дорога в IТ

У попередні кілька років намітилася чітка тенденція переходу фахівців різних професій в IТ-сферу. Андрій Пивоваров, засновник і головний виконавчий директор проекту GoIT, розповідає про те, кому відкрита дорога в активно розвивається галузь і як туди потрапити.

19 апреля 2017 в 18:14 - Медицина

НБУ переводить системи на платформу SAP

НБУ переводить системи на платформу SAP

Компанія SAP, один з лідерів на ринку корпоративних додатків, і Національний банк України (НБУ), центральний банк країни, оголосили про старт проекту з впровадження комплексу рішень SAP, що включає систему управління персоналом SAP HCM на "in-memory" платформі SAP HANA і нову версію флагманської ERP-системи SAP S / 4HANA.

19 апреля 2017 в 18:11 - Медицина

Зв`язати комп`ютер і мозок людини

Зв`язати комп`ютер і мозок людини

За інформацією джерел WSJ, Маск ще в липні зареєстрував компанію, яка працює над створенням нейронної технології. Ілон Маск хоче об'єднати комп'ютери з людським мозком, щоб допомогти людям встигати за машинами, і відкрив компанію, яка над цим працює. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

19 апреля 2017 в 18:09 - Медицина

Прості поради з кібербезпеки

Прості поради з кібербезпеки

Універсальної і гарантованого захисту від кібератак у світі поки не придумали. У той же час існують дієві інструменти з кібербезпеки як для малого, так і для великого бізнесу.

19 апреля 2017 в 18:06 - Медицина

Фото з камери від Samsung

Фото з камери від Samsung

В мережі опублікували фото з камери нового флагмана Samsung Galaxy S8. Знімки показують нові можливості смартфону. В смартфоні нового покоління встановлена 12-мегапіксельна камера. Така ж була і в минулих моделях смартфонів від Samsung. Вона також має діафрагму f/1,7 і технологію фокусування Dual Pixel.

13 апреля 2017 в 19:52 - Медицина

NASA скликає прес-конференцію, на тему позаземним океанам

NASA скликає прес-конференцію, на тему позаземним океанам

Космічне агентство NASA сьогодні проведе велику прес-конференцію, головною темою якої стануть океани Сонячної системи. Як повідомляють на сайті NASA, прес-конференція відбудеться о 14:00 за східним часом (21:00 у Києві), де також буде онлайн-трансляція.

13 апреля 2017 в 19:50 - Медицина

Як відбуватимуться туристичні польоти в космос

Як відбуватимуться туристичні польоти в космос

Компанія Blue Origin, яка займається туристичними польотами в космос, розповіла, в яких умовах подорожуватимуть люди. За словами керівника компанії Джеффа Безоса, подорож на висоту 100 кілометрів від поверхні Землі на суборбітальному кораблі New Shepard триватиме 40 хвилин, пише Space.

13 апреля 2017 в 19:42 - Медицина

Samsung обігнав яблучко

Samsung обігнав яблучко

Портал TrendForce опублікував звіт, за підсумками якого Samsung стала лідером на ринку смартфонів та обігнала Apple. За даними порталу, такого успіху компанія змогла досягти лише за кілька місяців.

13 апреля 2017 в 19:41 - Медицина

Робот розмальовує великоднє яйце

Робот розмальовує великоднє яйце

Традиція розпису пасхального яйця є у різних країнах світу. Щоб отримати максимально чіткий візерунок, американські науковці придумали спеціального робота, який розмальовує великоднє яйце.

13 апреля 2017 в 19:36 - Медицина

Ілон Маск поставив ще одну ідею

Ілон Маск поставив ще одну ідею

Генеральний директор компанії SpaceX Ілон Маск тепер хоче, щоб ракети Falcon 9 не тільки стали багаторазовими, але й могли здійснювати повторний виліт вже через 24 години після повернення з космосу.

13 апреля 2017 в 19:35 - Медицина

Новий смартфон Xiaomi Mi 6

Новий смартфон Xiaomi Mi 6

У мережі озвучили ціни майбутніх флагманських смартфонів Xiaomi Mi 6, презентація яких очікується 11 квітня. У китайській соціальній мережі Weibo повідомляється, що за версії молодшої та старшої моделей доведеться віддати 318 і 390 доларів.

13 апреля 2017 в 19:33 - Медицина

Samsung припиняє виробництво цифрових камер

Samsung припиняє виробництво цифрових камер

Корпорація Samsung невдовзі припинить випуск цифрових фотокамер. Як пише UberGizmo, це повідомив їм один із співробітників компанії. Він зазначив, що керівництво концерну вже прийняло рішення про вихід з цього ринку.

13 апреля 2017 в 19:25 - Медицина

Disney почав розробляти людиноподібних роботів

Disney почав розробляти людиноподібних роботів

Компанія Disney зареєструвала нову патентну заявку, яка передбачає створення "людиноподібного робота". Як пише CNN, автори заявки уточнюють, що аби робот міг спокійно взаємодіяти із дітьми, він буде "м’яким та міцним". Також винахід хочуть адаптувати для "м'якого контакту і/або взаємодії з людьми".

13 апреля 2017 в 19:23 - Медицина
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку