Медицина

Новости медицины города Харьков

Неочікувані факти про 7 екзопланет

Неочікувані факти про 7 екзопланет

Група науковців Угорської обсерваторії проаналізувала фотометричні дані TRAPPIST-1, отримані під час місії космічного телескопа NASA і зробила неочікувані висновки. Про це пишуть на Science Alert.

13 апреля 2017 в 17:10 - Медицина

Створили скло для смартфону, яке самостійно відновлюється

Створили скло для смартфону, яке самостійно відновлюється

Вчені Із Каліфорнійського університету создали материал для смартфону, Який відновлюється сам после подряпін та порізів. Розірваній наполовину материал может відновітісь за одну добу, пише Business Insider.

13 апреля 2017 в 17:02 - Медицина

Скільки коштуватиме iPhone 8

Скільки коштуватиме iPhone 8

В мережі з’явилась інформація про ціну нового смартфону від Apple – iPhone 8. Очікується, що новий смартфон коштуватиме понад 1000 доларів. Однак деякі експерти вважають, що в рамках стратегії Apple, ціна на базовий комплект смартфону розпочинатиметься із 800-900 доларів.

13 апреля 2017 в 16:59 - Медицина

Segway Сігвей

Таємничий Segway, транспорт який незабаром може вискочити на тротуар в вашому районі. Сiгвей це мобільний, електричний і екологічно чистий двоколісний транспорт. На сьогоднішній день все більше і більше людей використовують цей транспортний засіб. Воістину дивовижне пристрій виглядає як високотехнологічний скутер. Дітище американського бізнесмена і винахідника Діна Камена вперше з'явилося в 2001 році. Спочатку воно було вироблено виключно для комерційних цілей, забезпечуючи листонош і поліцейських США, більш швидким способом, щоб промайнути по всьому місту. Після успішного виробництва, цей скутер став доступний для широкого загалу і надійшов у продаж.

11 марта 2017 в 00:00 - Медицина

Українці розробили проект бронемашину яка літає

Українці розробили проект бронемашину яка літає

Українські дизайнери створили концепт бронемашини E-LSFV, яка може літати. Такий автомобіль можна буде використовувати для потреб спецназу - він зробить підрозділи більш мобільним. Пише видання Naked Science.

10 марта 2017 в 00:00 - Медицина

Названо офіційну дату початку колонізації Марсу

Названо офіційну дату початку колонізації Марсу

Конгрес США прийняв закон, згідно з яким космічна агенція NASA відправить людей на Марс до 2033 року. Як зазначено на офіційному сайті Конгресу США, до 2020 року агенція має скласти план з посадки марсоходу, який досліджуватиме існування життя на Червоній планеті.

10 марта 2017 в 00:00 - Медицина

Розширення для Chrome

розширення для Chrome

Щоденно людина витрачає години на роботу в Інтернеті та серфінг. Однак ці додатки зможуть дуже сильно спростити вашу роботу та витрачати набагато менше часу на завантаження різних сторінок та вкладок.

10 марта 2017 в 00:00 - Медицина

Вчені хочуть вирощувати на Марсі їжу

Вчені хочуть вирощувати на Марсі їжу

Вчені NASA планують розробити методику, яка дозволить вирощувати продукти харчування на Марсі. Фахівці агентства переконують, що люди заселять планету, якщо там можна буде забезпечити себе найнеобхіднішим, передає Рhys.org.

6 марта 2017 в 00:00 - Медицина

Електромагнітна гармата для запуску апаратів у космос

Електромагнітна гармата для запуску апаратів у космос

Американський інженер Джеймс Пауелл, який працював над технологією магнітної левітації, розробив "електромагнітну гармату" для запуску апаратів у космос без використання ракет. Повідомляє видання "Популярная механика".

5 марта 2017 в 00:00 - Медицина
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Где купить шины хорошего качества  /  Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифы  /  В Харькове грузовик насмерть сбил мужчину  /  В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  / 
Повернутись до початку