Прокуратура розслідує погрози на адресу родини правозахисника

Прокуратура розслідує погрози на адресу родини правозахисника

Прокуратура розслідує погрози на адресу родини правозахисника

Прокуратура Запорізької області негайно відреагувала на заяву відомого правозахисника Валер'яна Горбачова. Правозахисник розповів про те, що ряд осіб, які є членами однієї з громадських організацій, погрожували самому Горбачову, а також його дружині і дитині. Про це інформує прес-служба прокуратури Запорізької області.


Прокуратура почала кримінальне діловодство за частиною 3 статті 15 і пункту 1 частини 2 статті 115 КК України (незакінчена замах на вбивство трьох осіб). Валер'ян Горбачов також заявив, що загрози надійшли через публікацію їм подробиць резонансного вбивства молодої дівчини. Фігурантами у цій справі є особи, які загрожували правозахиснику і його сім'ї.

Розслідування справи доручили найбільш досвідченим співробітникам слідчого управління ГУ Нацполіціі в Запорізькій області.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Где купить шины хорошего качества  /  Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифы  /  В Харькове грузовик насмерть сбил мужчину  /  В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  / 
Повернутись до початку