У Запоріжжі дитина випала з другого поверху

У Запоріжжі дитина випала з другого поверху

У Запоріжжі дитина випала з другого поверху

30 червня, близько о пів на десяту вечора, на вулиці Павлокічкаской з другого поверху випала дитина, повідомляє прес-служба патрульної поліції. Прибулі на місце патрульні виявили біля під'їзду людей, які розповіли, що сиділи біля під'їзду і побачили, як дитина випала з вікна на другому поверсі. Батьків і дитини вони не знають так, як сім'я заселилася недавно.


Правоохоронці прийняли рішення доставити дитину в лікарню так, як у нього був шок і тілесні ушкодження. По дорозі патрульні зупинили швидку і передали хлопчика лікарям.

Повернувшись на місце виклику, інспектори знайшли батьків. Як пояснила мати, вона була на роботі, а дитину залишила зі співмешканцем. Чоловік розповів, що йому треба було вийти у справах. У квартирі залишалося ще троє дітей, і тому він вважав, що вони подивляться один за одним.

Батьків патрульні оглянули в медустанові, де підтвердилося алкогольне сп'яніння у обох. Батьків запросили в Заводське відділення поліції.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Какие грузоперевозки в Киеве являются профессионально выполняемыми?  /  Наша компания готова предложить вам профессиональный автоподбор в Киеве по доступной цене  /  Купить кигуруми в нашем интернет магазине выгодно и просто!  /  Качественный автоподбор позволит вам найти надежный и комфортабельный автомобиль по наилучшей цене  /  Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  / 
Повернутись до початку