У Запоріжжі дитина випала з другого поверху

У Запоріжжі дитина випала з другого поверху

У Запоріжжі дитина випала з другого поверху

30 червня, близько о пів на десяту вечора, на вулиці Павлокічкаской з другого поверху випала дитина, повідомляє прес-служба патрульної поліції. Прибулі на місце патрульні виявили біля під'їзду людей, які розповіли, що сиділи біля під'їзду і побачили, як дитина випала з вікна на другому поверсі. Батьків і дитини вони не знають так, як сім'я заселилася недавно.


Правоохоронці прийняли рішення доставити дитину в лікарню так, як у нього був шок і тілесні ушкодження. По дорозі патрульні зупинили швидку і передали хлопчика лікарям.

Повернувшись на місце виклику, інспектори знайшли батьків. Як пояснила мати, вона була на роботі, а дитину залишила зі співмешканцем. Чоловік розповів, що йому треба було вийти у справах. У квартирі залишалося ще троє дітей, і тому він вважав, що вони подивляться один за одним.

Батьків патрульні оглянули в медустанові, де підтвердилося алкогольне сп'яніння у обох. Батьків запросили в Заводське відділення поліції.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку