Запорізьким клієнтам ПриватБанку слід бути обережними

Запорізьким клієнтам ПриватБанку слід бути обережними

Запорізьким клієнтам ПриватБанку слід бути обережними

Шахраї придумали нову схему виманювання грошей з клієнтів «ПриватБанку». Про це повідомила користувач Фейсбуку Мар'яна Чапляк, яка сама ледве не стала їх жертвою. За її словами, шахраї представляються працівниками «ПриватБанку» і повідомляють про нарахування бонусу і запитують, на яку з карток перерахувати.


«Я реально трошки повірила, але попросила передзвонити через 3 хвилини, в той час швидко зателефонувала в« ПриватБанк »до оператора 3700, розповіла цю ситуацію, мені швидко заблокували картки і Приват24, кажуть такого немає, це шахраї», - розповіла дівчина. Вона уточнює, що шахраї при цьому мають дані клієнта, такі як номер карти і ліміт на ній.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Где купить шины хорошего качества  /  Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифы  /  В Харькове грузовик насмерть сбил мужчину  /  В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  / 
Повернутись до початку