Де запорожцям не рекомендують купатись

Де запорожцям не рекомендують купатись

Де запорожцям не рекомендують купатись

Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України оприлюднив результати стану води в найпопулярніших місцях для купання жителів Запоріжжя і області. Моніторинг проводився з 30 червня по 6 липня Було взято 11 проб мікробіологічних показників і 11 санітарно-хімічних в Дніпрі. Результати не тішать.


Так, відхилення були встановлені в готелі «Водограй», санаторії «Джаз» і в зоні відпочинку під назвою «Хвиля» (Піски, Південний мікрорайон) - за змістом лактозоположітельной кишкової палички (ЛПКП). Також встановлено відхилення від гігієнічних нормативів води Дніпро по санітарно-хімічним показникам - всього 4 відхилення: 2 відхилення по водневого показника рН (м.Запоріжжя, пляж по вул. Шмідта - рН 8,7, «Гребний канал» - рН 9,18) 2 відхилення за вмістом розчиненого кисню - (м.Запоріжжя, пляж Центральний: 3,52 - 3,6 мгдм2.

Фахівці просять утриматися від купання в цих місцях.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку