Хортиця підкорила американських дегустаторів

Хортиця підкорила американських дегустаторів

Хортиця підкорила американських дегустаторів

Відразу на двох міжнародних дегустаційних конкурсах, які пройшли в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі, вітчизняна «Хортиця» завоювала золото і звання кращої горілки в своїй категорії. За підсумками сліпої дегустації кращі американські споживачі високо оцінили нашу «Хортиця», зазначивши її м'якість і неймовірну питкість, чистоту і тонкий смак, насичений свіжістю.


Виробник «Хортиця» зазначає, що досягти таких результатів вдалося завдяки використанню спирту нового покоління «Пшенична сльоза» і артезіанської води.

Спирт «Пшенична сльоза» виготовляється з добірної пшениці за особливою технологією, відрізняється рекордною чистотою і використовується ексклюзивно «Хортиця» для виробництва в промислових масштабах. Також продукт додатково очищається при наливанні через італійський дозатор з срібним ефектом металізації, тим самим ще більше покращуючи свої властивості. Сьогодні такий інноваційний дозатор використовується виключно для продукції бренду «Хортиця» і його неможливо підробити - підкреслюють експерти.

Як відзначають експерти, споживачі віддають перевагу тим брендам, які втілюють в життя інновації та світові тренди. За останній рік бренд «Хортиця» запропонував інноваційні рішення у виробництві і дизайні продукту, чого не зробила жодна інша торгова марка міцного алкоголю. Нагадаємо, що раніше британське видання Drinks International опублікувало новий рейтинг найбільш продаваних горілчаних брендів світу Millionaires 'Club. Так, за його версією «Хортиця» увійшла до трійки лідерів і стала найбільш продаваною вітчизняної горілкою в світі.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку