ООН виступила проти блокування соцмереж в Україні

ООН виступила проти блокування соцмереж в Україні

ООН виступила проти блокування соцмереж в Україні

В організації заявили, що підтримують свободу вираження думок і не схвалили дії Києва. Організація об'єднаних націй відреагувала на блокування деяких російських ресурсів на території України.


Заступник офіційного представника генерального секретаря всесвітньої організації Фархан Хак заявив, що не підтримує ініціативу.

- Ми в курсі останніх повідомлень про ці дії, - сказав Хак. - Наша принципова позиція з цього приводу, як ви знаєте, полягає в тому, що ми підтримуємо свободу вираження думок, і виступаємо проти будь-яких значних кроків щодо обмеження свободи вираження думок і свободи комунікацій, - цитує Хака агентство ТАСС.

Раніше під стінами Адміністрації президента зібралися протестувальники. На акцію прийшли в основному люди молодого віку. Від глави держави вимагали скасувати закон про заборону російських ресурсів "Вконтакте", "Яндекс" і "Однокласники".

За користування "ВКонтакте" українців пообіцяли вносити в базу "миротворця"

Українців, які будуть продовжувати користуватися російськими соціальними мережами, пообіцяли вносити в базу даних сайту "Миротворець". Волонтер Роман Доник повідомив на своїй сторінці в Facebook, що вже написані пошукові роботи (павуки), які будуть індексувати сторінки "ВК" на свіжу активність після повного блокування провайдерами.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку