Власник Жигулів обурив запорожців

Власник Жигулів обурив запорожців

Власник Жигулів обурив запорожців

У соціальній мережі житель Запоріжжя опублікував пост, до якого прикріпив три фото. На фото зображений яскраво-червоний «Жигуль», який припаркований на клумбі прямо під вікнами. «Схоже кількість бидла в Запоріжжі не зменшується, а тільки збільшується з кожним днем!


Свінохозяін цього тазика схоже не помітив, що загнав його на клумбу, на якій звичайно немає квітів, але це клумба! І вона у людей під вікнами! А вранці сморід від цієї машини йде прямо людям у вікно! Але хіба бидло це турбує ?! Машину купив, а мізки не купив! Схоже наступним етапом має бути похід до дільничного ... », - пише автор поста.

У коментарях користувачі соціальної мережі наполягають на тому, що потрібно було викликати поліцію, а не просто робити фото та публікувати його в інтернеті.

Інші уважні коментатори відзначають, що господар машини також загородив автомобілем каналізаційний люк.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Где купить шины хорошего качества  /  Повышение цен на газ: в Харькове уже пересчитали тарифы  /  В Харькове грузовик насмерть сбил мужчину  /  В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  / 
Повернутись до початку