Житель Запоріжжя зібрав рекордну колекцію кактусів

Житель Запоріжжя зібрав рекордну колекцію кактусів

Житель Запоріжжя зібрав рекордну колекцію кактусів

З колючками і без. Пухнасті, квітучі, щеплені і багато інших. Від найменших вирощених з насіння до сорокарічних гігантів - такий побачили найбільшу в Запоріжжі колекцію кактусів наші журналісти. Володимир зацікавився кактусами, коли ще навчався в школі. Але за радянських часів кактуси були дуже великою рідкістю.


Володимир діставав кактуси, де тільки міг. Колекція росла і в 1987 році чоловіка відправили на першу для нього виставку. Володимир потім ще багато разів брав участь у виставках. Проходили вони в Запоріжжі, Одесі, Донецьку, Дніпрі. Для того, щоб сформувати цікаву форму стовбура потрібно знати, як правильно пересаджувати рослину. Зараз Володимир намагається вивести і свої гібриди. А ще в його колекції не мало щеплених кактусів. Часто це робиться для збереження цікавого примірника. У своїй багатотисячної колекції Володимир не виділяє улюбленців. З кожним видом пов'язана своя історія, яка є частиною цілого життя.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

В Харькове ОРВИ и гриппом заболели четыре тысячи человек  /  Выставка ретро-автомобилей в Харькове  /  В детсадах и школах в Харьковской области нашли кишечную палочку  /  В Харькове задержана банда, которая пытала и похищала людей  /  Несколько центров админуслуг откроется в Харькове  /  Маленькая харьковчанка лепит сырники для поездки в Лапландию  /  В Харькове горел трехэтажный дом  / 
Повернутись до початку