Житель Запоріжжя зібрав рекордну колекцію кактусів

Житель Запоріжжя зібрав рекордну колекцію кактусів

Житель Запоріжжя зібрав рекордну колекцію кактусів

З колючками і без. Пухнасті, квітучі, щеплені і багато інших. Від найменших вирощених з насіння до сорокарічних гігантів - такий побачили найбільшу в Запоріжжі колекцію кактусів наші журналісти. Володимир зацікавився кактусами, коли ще навчався в школі. Але за радянських часів кактуси були дуже великою рідкістю.


Володимир діставав кактуси, де тільки міг. Колекція росла і в 1987 році чоловіка відправили на першу для нього виставку. Володимир потім ще багато разів брав участь у виставках. Проходили вони в Запоріжжі, Одесі, Донецьку, Дніпрі. Для того, щоб сформувати цікаву форму стовбура потрібно знати, як правильно пересаджувати рослину. Зараз Володимир намагається вивести і свої гібриди. А ще в його колекції не мало щеплених кактусів. Часто це робиться для збереження цікавого примірника. У своїй багатотисячної колекції Володимир не виділяє улюбленців. З кожним видом пов'язана своя історія, яка є частиною цілого життя.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов

Какие грузоперевозки в Киеве являются профессионально выполняемыми?  /  Наша компания готова предложить вам профессиональный автоподбор в Киеве по доступной цене  /  Купить кигуруми в нашем интернет магазине выгодно и просто!  /  Качественный автоподбор позволит вам найти надежный и комфортабельный автомобиль по наилучшей цене  /  Хотите чистый офис? Три момента в уборке офиса  /  Удобный вид транспортного средства передвижения - это самокат, который вы всегда сможете привезти на странице нашего интернет-магазина  /  Палатки для зимней рыбалки  / 
Повернутись до початку