Автослалом Украина

Автослалом Украина


Уявімо собі досить великий, або навіть невеликий автодром, на якому розставлені штучні огорожі - конуси, тим самим визначаючи маршрут і траєкторію прямування автомобіля з цього автодрому. А тепер додамо до цього всього швидкість, вереск шин і трохи запаху паленої гуми, плюс Прикрасимо все почуттям змагання, і ми отримаємо вид гонок на час, званий автослалом.

Самі круті повороти, різноманітні елементи розворотів, елегантний, але швидкий об'їзд змійкою фішок, як переднім, так і заднім ходом - ніщо так сильно не заряджає нашу кров адреналіном як подібні дії. Від водія ж потрібно досить високий рівень водіння, постійна організованість і концентрація на управлінні автомобіля. Крім загальних навичок необхідно максимально чітко відчувати габарити своєї машини, подачу газу на провідну вісь, вміти прораховувати найбільш правильну лінію руху, стабілізувати в потрібній ситуації автомобіль і робити швидкісні розвороти.

Але навіть якщо ви новачок і більшість з усієї програми автослалому вами поки не досягнуто, то тікати не варто, подібні змагання не тільки несуть моральне задоволення їх учасникам, а й змушують, автолюбителів, рости професійно. Оскільки на автодромі під час заїзду знаходиться тільки один автомобіль і не автомобілем більше (що виключає допущення контакту між учасниками) відповідно допущення помилок не тягне за собою ніяких наслідків, тим самим, надаючи максимальну безпеку водієві машини.

Придумано це змагання було в СРСР для того, щоб підвищити загальні навички водіння цивільних водіїв і навчити їх правильному реагуванню на екстремальні ситуації, нерідко відбуваються на дорогах міст.

Сьогодні програма автослалому включає в себе стандартизовані елементи, що дозволяє за кілька часток повністю навчитися всім необхідним прийомам контролю свого автомобіля.

З огляду на те, що на трасі відсутні тверді огорожі, в цьому змаганні в основному беруть участь (на ряду з зарядженими) заводські автомобілі без будь-яких доробок, а для безпеки водія максимум, що може знадобитися, так це використання захисного шолома.

Сьогодні дуже часто автослалом порівнюють із західним явищем - дрифтом. Техніка виконання деяких елементів абсолютно ідентична, але на відміну від «ковзання» на автомобілях слалом має загальноосвітні чинники, ніж виключно змагальний характер. Автослалом - це, можна сказати батько дріфту, а дрифт - син автослалому. Але діти, як відомо, йдуть на рівні вище своїх батьків.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку