Тайм Аттак Украина

Тайм Аттак Украина


Перш за все, давайте розберемося, що таке «Time-attack». Якщо постаратися перевести ці два слова, то стане зрозуміло, що мова йде про час і про боротьбу з ним - Атака Часу. Виходячи з цього можна вивести визначення: Тайм Аттак - це змагання на закритій трасі, автодромі, кільці, треку і т.д. за показник кращого часу кола.

Дисципліна ця відносно нова, зародилася вона в Японії в префектурі Ібаракі, що трохи на північ від не без відомого міста Токіо, на невеликому треку Тсукуба. Згодом, цей трек став свого роду «Меккою» Тайм АТТАК. Перші змагання з назвою «Tsukuba Super Battle» організовував японський журнал по тюнингу Rev Speed ​​між любителями, а так же тюнінг-ательє в далекому 1994 році. У 90-х роках змагання набирало обертів і вже до початку «двотисячних» серед провідних японських виробників тюнінгу знайшло репутацію «сьогодні виграв - завтра продав».

Зовсім недавно Тайм Аттак отримав офіційне визнання багатьма світовими автомобільними асоціаціями та федераціями як нова дисципліна зі своїми особливими правилами і регламентом. У Укаїнi на жаль тайм-АТТАК як окрема дисципліна автоспорту ще не отримала офіційного визнання РАФ, але на трасах нашої неосяжної батьківщини щосили вже проводяться відкриті аматорські чемпіонати, в який участь може взяти кожен бажаючий, на своєму власному автомобілі.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
10
регионов
магазинов
Повернутись до початку